Ännu en termin är slut och det är dags att stanna upp och reflektera över vad vi har lärt oss, vad som har förändrats och vad som behöver få fortsätta utvecklas. Under denna avslutning riktar vi blicken både bakåt och framåt och utforskar våra strategiska utmaningar, våra mål och vad vi vill fokusera på under sommaren. Det kan handla om lärande, återhämtning, reflektion eller något helt annat som ger oss ny energi inför hösten.
Vi arbetar i mindre grupper där du får tid att prata om det som känns aktuellt just nu, vad du behöver och vilka allierade som kan stödja dig i det du vill åstadkomma. Här finns mer utrymme än vanligt för de samtal som hjälper dig att upptäcka gemensamma utmaningar och bygga professionella relationer med andra medlemmar, relationer som kommer vara värdefulla utanför träffar och terminer.
Som stöd under träffen använder Linnéa sin AI-assistent för att samla in mönster och insikter som kan vara värdefulla att ta med sig vidare. Du får också tips på läsning, återhämtning och små rutiner som kan hjälpa dig att släppa jobbet när det behövs.
Tid: 19 maj 2026
kl. 9:30-11:30
Plats: Teams
